ACTIVITY CLUB

Nabízíme základní a zdokonalovací plavecké kurzy pro děti ve věku 5-15let, zdokonalovací a kondiční plavání pro dospělé, plavecké kurzy pro školy a školky, plavecký oddíl a plavecké tábory, soustředění a příměstské tábory

www.activityclub.cz

VSC Plavání

Vysokoškolské sportovní centrum Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky (dříve Středisko vrcholného sportu Ministerstva školství) vzniklo v roce 1974. Plavci, kteří trénují na bazénu na Strahově, tvoří páteř české plavecké reprezentace.
V posledních letech plavci VSC ovládají české plavání, což potvrzuje pět prvních míst v anketě „Plavec roku 2014 a 2015“.

www.vsc-plavani.cz

Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

Trénujeme skupiny i jednotlivce – děti od 4 let, mládež a dospělé, závodní i rekreační plavce. S nejmenšími dětmi plaveme podle naší propracované metodiky, kdy mj. dbáme na základní plavecké dovednosti. Zmiňovaná metodika také vyšla v knižní podobě, která nese název „Jak naučit děti plavat hladce“. Všechny naše lekce jsou vedeny zkušenými trenéry. Vždy dbáme na skutečně osobní přístup. Během roku organizujeme spoustu jedno i vícedenních akcí pro dětské i dospělé plavce. Nabízíme také zcela jedinečnou službu v podobě VIDEO ANALÝZY, díky které provedeme rozbor Vaší plavecké techniky. Napravíme nedostatky a docílíme tak Vašeho okamžitého zlepšení! Připojit se k nám můžete kdykoliv během roku. Těšíme se na Vás!

www.swimsmooth.cz

Sport Academy

Nabízíme základní a zdokonalovací plavecké kurzy pro děti ve věku 5-15let, zdokonalovací a kondiční plavání pro dospělé, plavecké kurzy pro školy a školky, plavecký oddíl a plavecké tábory, soustředění a příměstské tábory

www.sportacademy.cz

Vyšší odborná škola České unie sportu s.r.o.

Poskytuje vzdělání v oboru Management sportu a v oboru Wellness specialista.
V čem jsme jiní než ostatní VOŠ a VŠ?
VOŠ ČUS si zakládá na osobním přístupu ke svým studentům. Jsme malá škola s menším počtem studentů, a to nám umožňuje osobní přístup ke každému našemu studentovi.
Zakládáme si na rodinné a přátelské atmosféře, kdy nám nejsou lhostejné názory i osobní problémy našich studentů, a ty se pak s nimi snažíme řešit. Snažíme se každého studenta provést studiem až k jeho zdárnému zakončení.
U nás student není čárka v seznamu.

www.vos-cus.cz

Prague Sharks

An English speaking swimming club for children up to 18 and hobby adult swimmers.

www.praguesharks.com

AQUA-FIT

Náš klub AQUA-FIT pořádá lekce aqua-aerobiku. Cvičení ve vodě nezatěžuje klouby a zádové svalstvo. Je vhodné pro začátečníky i pokročilé. Bazén Strahov využíváme od roku 2003.
Připojit se můžete kdykoliv.

www.aqua-fit.cz

Plavecká škola Happy Swim®

Učíme lidi plavat. Bez stresu. S empatií. Odborně. Díky dlouholetým zkušenostem moc dobře víme, že každý jsme jiný, jinak se učíme, máme různé příběhy či motivace a podle toho k tomu přistupujeme.

Přinášíme Vám výuku dětí i dospělých, začátečníků i pokročilých, individuální i skupinové lekce, jednodenní kempy i příměstské tábory.

www.happyswim.cz

PARA PLAVÁNÍ PRAHA

UJsme sportovní klub para plavání. Vedeme plavce od začátečníků neplavců až ke sportovnímu tréninku paralympijských reprezentantů. Pracujeme s dětmi od čtyř let i s dospělými. Cílovou skupinou jsou tělesně postižení s potenciálem samostatného plavání a zapojením do závodního programu s pravidelným tréninkem vícekrát týdně. Z klubu vzešli všichni čeští tělesně postižení paralympijští medailisté – celkem získali od roku 1995 více než 100 medailí z paralympiád, MS a ME. Nejúspěšnějším plavcem historie je čtyřnásobný paralympijský vítěz Martin Kovář, iniciátor celého programu. Šéftrenérem klubu je od počátku do dnes Jan Nevrkla. Nejúspěšnějšími plavci klubu v současnosti jsou nejmladší paralympionička z Ria, vítězka Evropských paralympijských her mládeže, Anežka Floriánková a účastník LPH 2020 v Tokiu Tadeáš Strašík. Členem klubu byl i paralympijský vítěz Arnošt Petráček. Klub byl založen na Tři krále roku 2000 a kořeny projektu lze najít již v roce 1992. Jsme klub s tradicí a s kontinuálním, dynamickým rozvojem. S plavci pracujeme odborně, ale hlavně radostně a na bazéně i mimo něj vládne přátelská a uvolněná atmosféra, která přirozeně vede plavce k poznání, že mohou víc, než si mysleli. Podporovatelům nabízíme partnerství s celosvětově unikátním projektem a spojení s mimořádnými osobnostmi nejen sportu, nejen paralympijského, ale s lidmi, kteří jsou životní inspirací pro všechny.

www.paraplavanipraha.cz

VICTORIA VSC MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky (dříve Středisko vrcholného sportu Ministerstva školství) vzniklo v roce 1974. Plavci, kteří trénují na bazénu na Strahově, tvoří páteř české plavecké reprezentace.
V posledních letech plavci VSC ovládají české plavání, což potvrzuje pět prvních míst v anketě „Plavec roku”, a to nepřetržitě již od roku 2014.

www.vsc.cz

Waters’ Sports School, z.ú.

Nabízíme výuku plavání a trénink pro děti od 4 let, pro mládež a pro dospělé. Pořádáme skupinové plavecké kurzy, školní plavání, individuální lekce, sportovní kempy a pracujeme na společných cílech. Plavci se k nám mohou připojit kdykoli během školního roku.

Swim courses for kids 4+ and adult swimmers, beginners are welcome.
All WSS instructors are English speaking. Swimming for your life time.

www.watersss.cz

V Aquatics Swimming Academy

V Aquatics Swimming Academy je plavecká komunita působící v Praze.

Zaměřujeme se na vrcholovou přípravu elitních plavců a na dosahování osobních cílů amatérských plavců, triatletů, otužilců a dalších plaveckých nadšenců. DNA naší akademie je dálkové plavání a plavání na otevřené vodě. Ctíme propojení plavání s přírodou a tvoření zážitků a dobrodružství.

V Aquatics Swimming Academy is a swimming community based in Prague, Czech Republic

We focus on the top training of elite swimmers and on achieving personal goals of amateur swimmers, triathletes, winter swimmers, and other swimming enthusiasts. The DNA of our academy is long-distance swimming and open water swimming. We honor the connection of swimming with nature and the creation of experiences and adventures.

www.vaquatics.cz

Plavecké školy – Sport Praha

Plavecké školy – Sport Praha se zabývají výukou plavání formou kurzů. Plavecká škola funguje již od roku 1998 a patří mezi jednu z nejzkušenějších v Praze. Ředitelem školy je Karel Bergl a veškerá činnost školy se řídí metodikou výuky plavání i pravidly bezpečnosti prezentovanými Fakultou tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Kurzy na Strahově probíhají vždy v pondělí a ve čtvrtek v odpoledních a večerních hodinách. Vyučovací hodina trvá 40 minut a v každé hodině dochází k pravidelnému rozdělení do třech skupin – neplavci, začátečníci a pokročilí. Součástí ceny kurzu jsou stoprocentní náhrady za jakoukoliv absenci, nikomu tedy žádná hodina nepropadne. Výuka je pro děti od 3 do 16 let i dospělé, platí i možnost využití programu kondičního a zdokonalovacího tréninku dospělých, podstatnou částí činnosti školy je také zdravotní a rehabilitační plavání spojené se speciálními cviky přímo v bazénu. V případě zájmu volejte na číslo 608 279 237 nebo pište na email info@plaveckeskoly.cz.

www.plaveckeskoly.cz